invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

Shoprider OFF ROAD 4x4 89.900,-Kč , záruka 24 měsíce

Tenshoprider 778XLSBNto skútr je opravdovým exotem v celém sortimentu elektrických skútrů pro invalidy. Důvodem je POHON VŠECH KOL - 4x4 . Co to znamená v praxi?

1) vozík má větší stoupání (pak již až na vlastní nebezpečí uživatele)
2) šetří se motor vzadu
3) v zimě podstatně lepší adheze
4) krosík v lehkém blátíčku tento vozík nezastaví..

VIDEO ZDE

Určen je tedy pro opravdu aktivní uživatele nebo pro uživatele, kteří jezdí v zimě a mají někde kopec, který jim neumožňuje jízdu na sněhu.

O pohon se stará dvojice elektromotorů s převodovkou a s diferenciálem. Zadní motor o výkonu 1350W běží nastálo, přední, o výkonu  700W, si pak uživatel může libovolně zapínat. O dostatečný přísun energie se stará dvojice trakčních akumulátorů o jmenovité kapacitě 75Ah. Samozřejmě v závislosti na případném běhu předního motoru se tak liší dojezd. Výrobce udává dojezd 39km. Vozík je osazen péry a tlumiči.

Velká kola (35cm) v kombinaci se silným motorem a velkou světlou výškou tak nabízejí uživateli možnost se podívat i do méně přístupného terénu.

Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci. Dále je vybaven i pohotovnostní mechanickou ruční brzdou.

Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Nastavitelný úhel opěráku stejně jako nastavení sedačky v podélné ose (od a k sloupku řízení), regulovací područe jsou též standardně u tohoto modelu. Sloupek řízení se dá též regulovat, pro naložení vozíku zcela sklopit. Sedačka se dá rychle vyjmout bez nutnosti demontáže a následné montáže.
sRychlost vozíku je plynule nastavitelná. Vozík je vybaven světlem vzdau i vpředu pro noční provoz stejně jako smětovými světly.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka (8A). V ceně je záruka po dobu 24 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

shoprider 4x4 shoprider 4x4 shoprider 4x4shoprider 4x4 shoprider 4x4

technická data
nosnost:
200kg
baterie:
2x75Ah/12V
motor *:
zadní - 1350W, přední 700W
nabíječka:
8A
rozměry cm:
145x68šx130v
přední kola:
35cm
zadní kola:
35cm
hmotnost:
157kg
regulovatelná rychlost:
až 12,5 km/h
dojezd**:
až 39km
poloměr otočení:
180cm
bezpečné stoupání:
12 °
elektromagnetická brzda:
ANO
nákupní košík:
ANO
podélný posuv sedačky
ANO
* špičkový výkon

**v závislosti na hmotnosti uživatele a terénních podmíkáchoptimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |