invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

čtyřkolka pro dvě osoby - cena 79.900,-Kčvozík pro dva
golfový vozík
golfový vozík
obrovský koš vzadu
golfový vozík
golfový vozík
golfový vozík
golfový vozík
golfový vozík
golfový vozík
golfový vozík
golfový vozík
Toto "dělo" je asi obrovským přáním pro každého "špatně chodícího" občana, který nechce ale jezdit sám. Je to ideální kombinace pro starší páry, je výborným prostředkem v neziskových institucícj pečujících o seniory či špatně chodící spoluobčany. Vozík je vybaven i stříškou, která se dá výškově regulovat, samozřejmě se dá zcela oddělat. Vozík je vybaven vpředu nakupními koší, vzda je obrovský koš po celé šířce vozíku. O pohon se stará motor o výkonu 950W při 24V.

SEDADLA

Vozík je vybaven dvěmi opravdu kvalitními sedačkami s područemi. Pravá sedačka je určena pro osobu vezenou.Před touto sedačkou je jasně označené žluté madlo pro přidržování, snadnější nastupování. Toto madlo se dá regulovat v podélné ose. Úhel opěráku obou sedaček se dá regulovat pomocí šroubů a kontramatek. Každý z opěráků může tak mít jiný úhel. Sedačky jsou uchyceny na čtyřech čepech, které jsou zaaretovány trny. Sedačky se dají tak jednoduše oddělat nebo pouze odklopit.  Při odděláni sedaček pak není problém sklopit sloupek řízení a vozík se dá tak snadno převézt.

ŘÍZENÍ

Řízení je již standardní jako u běžného skútru. Jízda vpřed a vzad je prováděna pomocí páčkového mechanismu, kdy i pouze jedním prstem/rukou/ můžete jet vpřed či vzad. Vozík je vybaven regulací maximální rychlosti, tlačítkem pro ekonomický provoz. Je zde ovládaní blinkrů, světel a na prvé straně ovládacího panelu je klakson.  Celý sloupek se dá regulovat směrem od/k řidiči. Řízení je velmi jednoduché bez jakéhokoliv odporu. 

Ne málo zákazníků má již od nás dva vozíky - to je tak, když chcete jezdit ve dvou. Tento model je i pro páry, kdy jednou z nich se třeba zhoršuje zdravotní stav a tento stav již nadále neumožňuje řízení takového skůtru. Je i ideální volbou pro organizace.

.

Technická data :

- rozměry dxvxš : 155x165x120

- nosnost 200kg
- hmotnost vč. baterií 180kg
- balónová všechna kola
- elektromagnetická brzda
bubnové brzdy na zadní nápravě
- velmi dobře odpružený
- velmi jednoduché intuitivní ovládání
- blinkry
- ukazatel stavu akumulátorů
- osvětlení pro večerní provoz
- velmi rychlý -16km/h
- regulovatelná řídítka
- mód NEUTRAL pro manipulaci s vozíkem
- baterie 100Ah x 2
- vpředu dva nákupní koše
- vzadu obrovský nákupní koš
- odnímatelná celoplastová stříška

golfový vozík golfový vozík golfový vozíkgolfový vozík golfový vozík golfový vozíkgolfový vozík golfový vozík golfový vozík golfový vozík golfový vozík

optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |