invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

elektrický skútr VITA - cena - 45.900,- Kč , nový 93.900,-Kč, záruka 24 měsíce

elekricyk skutr vita Elektrický skútr VITA je vozík pro náročnější podmínky i uživatele. Jedná se o terénní skútr, který se vyznačuje až precizním zpracování s důrazem na detaily, který je určen pro náročnější používání. Základem je výborný podvozek s nezávislým zavěšením předních kol, kdy jako jeden z mála čtyřkolek má právě tento velké prověšení předních ramen, což znamená to, že kolo je neustále v kontaktu s terénem. Na kyvné zadní nápravě je motor o výkonu 0,7 kW, který přenáší výkon do převodovky s diferenciálem. Výrobce zvolil velice vhodný převodový stupeň, tzn. že vozík vyjede i větší stoupání.

Vozík je osazen automatickou elektromagnetickou brzdou.

Vozík je určen i pro těžší uživatele.

Jako všechny čtyřkolové verze vozíků i tento Vám zajistí maximální jízdní stabilitu. Vozíky VITA jistě zaujmou nadčasovým designem. Mají moderní ovládací prvky a působí nadčasově, zejména pak masivní informační diplej, který kromě stavu akumulátorů a aktuální rychlosti ukazuje čas, teplotu i sevisní zprávy. Dále se u těchto vozíků dají vysunovat područe. Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.
Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Sedačka je též regulovatelná i v podelné ose, je vybavena regulovatelnými područemi a dá se lehce vyjmout pro převoz ve voze. Opěrák se dá též regulovat.
Řídítka se dají regulovat dle potřeb nebo se dají zcela zklopit pro převoz ve voze. Vozík má tlumiče a péra na všech kolech. Volbou tohoto vozíku uživatel získá krásný, velmi kvalitní stroj, se kterým se nemusí bát vyjet do přírody.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. V ceně je záruka po dobu 12 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.


elekricyk skutr vita elekricyk skutr vita elekricyk skutr vita elekricyk skutr vitaelekricyk skutr vita elekricyk skutr vita

Technická data VITA

-nosnost 178 kg
- maximální jízdní stabilita díky čtyřem kolům a nezávislému zavěšení předních kol
- ovládání pomocí palců na levé nebo pravé straně řídítek
- ukazatel stavu akumulátorů na dipleji
- houkačka
- startování na klíček
- osvětlení pro večerní provoz
- rychlost -13km/h
- dojezd za ideálních podmínek cca 40 km (standartní nové baterie 55Ah)
- regulovatelná řídítka
- mód NEUTRAL pro manipulaci s vozíkem
- vpředu nákupní koš
- otočná sedačka o 360°
- regulace područí
- regulace úhlu opěráku

ROZMĚRY:

délka - 140cm
šířka - 70cm
světlá výška - 18cm
optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |