invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

"OFFROAD" pro invalidy - čtyřkolka BOGI II OFFROAD 1200W - 64.900,-Kč!!!

BOGI IIDalší novinkou je vozík, námi prodávaný jako BOGI II -, který je určen pro náročnější uživatele s požadavkem na velký výkon motoru. Ma o 15 cm zvětšený rozvor oproti BOGI I(vzdálenost mezi předními a zadními koly), tzn. že právě o tyto centimetry nabízí více místa na nohy. Jako další, podstatný efekt zvětšeného rozvoru je komfortnější jízda oproti BOGI I. Velkou devizou je i design, věřte, že se za Vámi každý otočí...

Tento model nabízí vysoký komfort společně s vynikajícími jízdními vlastnostmi, které tento vozík předurčují pro jízdu i v dosti náročných podmínkách mimo asfaltové či betonové cesty.
O 100% stabilitu se starají čtyři kola o průměru 33 cm a šiří plášťů cca 15 cm se špalkami na povrchu. Přední kola jsou vybavena tlumiči s péry, kdy se u všech dá nastavovat tuhost pérování. Vzadu je centrální masivní pneumatický tlunič s regulací (kolik vzduchu do něj napumpujete, tak moc to péruje :).

Vpředu i vzadu je vozík vybaven masivním chromovaným rámem.
Pro sezení je zde pro Vás anatomicky tvarovaná sedačka i s opěrkou hlavy (regulovaltená). Sedačka se kromě běžného otáčení o 360°dá i regulovat v podélné ose vozíku, máte-li např. delší postavu resp. nohy či prostě potřebujete mít natažené nohy, sedačku si odsunete podobně jako v autě dozadu. Sedačka je navíc vybavena bezpečnostním pásem. Samozřejmostí jsou područe, u kterých si můžete nastavit vzdálenost područí od sedačky a výšku společně s úhlem opěru. Na sedačce je vzadu všitá kapsa.
Řízení je zajištěno páčkovým kyvným mechanismem, proto tento vozík může ovládat i osoba, BOGI IIkteré slouží např. pouze levá či pravá ruka pro jízdu vpředBOGI II i vzad. Stačí pouze jeden prst pro jízdu vpřed či vzad. Zatáčení je velmi jednoduché. Řídítka jsou spojena do tvaru ležatého písmene O, můžete si tak najít polohu, která Vám pro ovládánísměru a plynu vyhovuje nejvíce.
Vozík je vybaven nákupním košem, blinkry, světlem pro jízdu v noci , koncovými světly, brzdovými světly,regulovatelnou akustickou houkačku, pípáním při couvání.
Takovýto druh vozíku se shání velmi špatně, proto prosím omluvte, nejsme-li schopni Vám tento vozík dodat okamžitě.

Pořízením tohoto vozíku neřešíte žádný kompromis. V ceně je automatická nabíječka. K otmuto vozíku doporučujeme AUTOMATICKÝ VYROVNÁVAČ NAPĚTÍ v ceně 1490,-Kč

Technická data :

-
BOGI II
čtyřkolka v plné parádě

BOGI II
velmi moderní design
BOGI II

srovnání s BOGI I (vlevo) - místo pro nohy


BOGI II


BOGI II
BOGI II (vlevo) a BOGI I

BOGI II
"zadky" BOGIN

BOGI II

rozměry dxvxš : 165x120x72 cm
- nosnost 180kg
- hmotnost vč. baterií 130kg
- balónová všechna kola
- pohotovostní brzda
- inteligentní MOD NEUTRAL - pro jízdu z kopce zmáčknete knoflík a jedete bez motoru - úspora
- odpružený
- velmi jednoduché intuitivní ovládání
- blinkry
- ukazatel stavu akumulátorů
- regulovatelná houkačka
- osvětlení pro večerní provoz
- 100% stability při 15°ve všech směrech
- velmi rychlý -15km/h
- regulovatelná řídítka
- mód NEUTRAL pro manipulaci s vozíkem
- baterie 75Ah x 2
- vpředu nákupní košoptimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |